TUTORIES

Horaris de tutories per a famílies de l'escola

Les hores de visita amb els tutors/es s’han de demanar a través de la secretaria de l’escola.

P3 A Rosa Pastor rpastor@tecnos.cat
dilluns de 12:30 a 13:30
P3 B Sònia Casas scasas@tecnos.cat dijous de 16:00 a 17:00
P4 A Judit Puig jpuig@tecnos.cat dimarts de 15:30 a 16:30
P4 B Adela Ortiz aortiz@tecnos.cat
dimarts de 8:00 a 9:00
P5 A Rosa Roque rroque@tecnos.cat dimarts de 15:00 a 16:00
P5 B Elisabet Jiménez ejimenez@tecnos.cat dijous de 12:30 a 13:30
1r A Míriam Abalos mabalos@tecnos.cat dimarts de 9:00 a 10:00
1r B Àngels Batallé abatalle@tecnos.cat dijous de 8:00 a 9:00
2n A Montse Fernández mfernandez@tecnos.cat divendres de 9:00 a 10:00
2n B Sílvia Carbonell scarbonell@tecnos.cat dilluns de 16:30 a 17:30
2n C Imma Llovera illovera@tecnos.cat dimecres de 9:00 a 10:00
3r A Encarna Mora emora@tecnos.cat dilluns de 8:00 a 9:00
3r B Marc Gijón mgijon@tecnos.cat dimarts de 8:00 a 9:00
4t A Montse Rojas mrojas@tecnos.cat dimarts de 8:00 a 9:00
4t B Rosa Gómez rgomez@tecnos.cat divendres de 8:00 a 9:00
4t C Maria Garriga mgarriga@tecnos.cat divendres de 8:00 a 9:00
5è A Clara Mendez cmendez@tecnos.cat dimarts de 8:00 a 9:00
5è B Margarita Estrenjer mestrenjer@tecnos.cat dimarts de 13:15 a 14:15
5è C Natàlia Gallardo ngallardo@tecnos.cat dimarts de 8:00 a 9:00
6è A Mercè Marco mmarco@tecnos.cat dimecres de 16:15 a 17:15
6è B Aleix Llobregat allobregat@tecnos.cat dijous de 17:00 a 18:00
6è C Laura Roma lroma@tecnos.cat dimecres de 9:00 a 10:00
1r ESO A Oriol Gonzàlez ogonzalez@tecnos.cat dijous de 8:00 a 09:00
1r ESO B M. Teresa Planel tplanell@tecnos.cat dimecres de 8:00 a 9:00
1r ESO C Josep Tomàs jtomas@tecnos.cat divendres de 13:00 a 14:00
2n ESO A Víctor del Castillo vdelcastillo@tecnos.cat dijous de 11:00 a 12:00
2n ESO B David Rausell drausell@tecnos.cat dimarts de 13:00 a 14:00
2n ESO C Enric Cruz ecruz@tecnos.cat dimecres de 8:00 a 9:00
3r ESO A Àngel Buch abuch@tecnos.cat dijous de 16:00 a 17:00
3r ESO B Sònia Caballero scaballero@tecnos.cat dimarts de 8:50 a 9:50
3r ESO C Lali Casas lcasas@tecnos.cat dimecres de 8:00 a 9:00
4t ESO A Gisela Lázaro glazaro@tecnos.cat dilluns de 08:00 a 08:45
4t ESO B Pilar Teixidó pteixido@tecnos.cat dilluns de 13:00 a 14:00
4t ESO C Júlia Gràcia jgracia@tecnos.cat dijous de 10:00 a 11:00
1r BATX A Jordi Anglada janglada@tecnos.cat dilluns de 12:10 a 13:10
1r BATX B Antoni Perarnau aperarnau@tecnos.cat dijous de 13:00 a 14:00
2n BATX A Susana Luque sluque@tecnos.cat dimarts de 16:00 a 17:00
2n BATX B Jordi Torné jtorne@tecnos.cat dijous de 8:00 a 9:00
Psicòloga infantil i primària Maria Gómez mgomez@tecnos.cat consultar a secretaria
Psicòloga primària i secundària Mònica de Miguel mdemiguel@tecnos.cat consultar a secretaria
Directora Gemma Elias gelias@tecnos.cat dilluns de 17:00 a 18:00
Cap d’Estudis d’Educació Infantil Montse Torrella mtorrella@tecnos.cat dimarts de 16:00 a 17:00
Cap d’Estudis d’Educació Primària Mariona Argemí margemi@tecnos.cat divendres de 8:00 a 9:00
Cap d’Estudis d’ESO Tere Puig tpuig@tecnos.cat dimarts de 9:00 a 10:00
Cap d’Estudis de batxillerat Pol Julià pjulia@tecnos.cat dimarts de 16:00 a 17:00