TUTORIES

Horaris de tutories per a famílies de l'escola

Les hores de visita amb els tutors/es s’han de demanar a través de la secretaria de l’escola.

P3 A Rosa Pastor rpastor@tecnos.cat
dimarts de 8:00 a 8:45
P3 B Sònia Casas scasas@tecnos.cat dilluns de 16:00 a 17:00
P4 A Judit Puig jpuig@tecnos.cat dimecres de 13:00 a 14:00
P4 B Adela Ortiz aortiz@tecnos.cat
dijous de 08:00 a 09:00
P5 A Rosa Roque rroque@tecnos.cat dimarts de 8:00 a 9:00
P5 B Elisabet Jiménez ejimenez@tecnos.cat dilluns de 8:00 a 9:00
1r A Míriam Abalos mabalos@tecnos.cat dijous de 12:00 a 13:00
1r B Àngels Batallé abatalle@tecnos.cat dijous de 8:00 a 9:00
2n A Montse Fernández mfernandez@tecnos.cat divendres de 09:00 a 09:45
2n B Sílvia Carbonell scarbonell@tecnos.cat dimecres de 8:00 a 9:00
3r A Rosa Seró rsero@tecnos.cat dimarts de 08:00 a 09:00
3r B Marc Gijón mgijon@tecnos.cat divendres de 09:50 a 10:35
4t A Montse Rojas mrojas@tecnos.cat dimecres de 09:00 a 9:45
4t B Patricia Jiménez pjimenez@tecnos.cat dilluns de 8:00 a 9:00
5è A Mireia Oriol moriol@tecnos.cat dimecres de 8:00 a 9:00
5è B Margarita Estrenjer mestrenjer@tecnos.cat dijous de 08:00 a 09:00
6è A Mercè Marco mmarco@tecnos.cat dimecres de 8:00 a 9:00
6è B Agnès Muntanyola amuntanyola@tecnos.cat divendres de 08:00 a 09:00
1r ESO VERD Enric Barrull ebarrull@tecnos.cat divendres de 8:45 a 9:30
1r ESO GROC Oriol Gonzàlez ogonzalez@tecnos.cat dimecres de 11:15 a 12:00
1r ESO ROIG M. Teresa Planel tplanell@tecnos.cat dimarts de 8:45 a 9:30
2n ESO GROC Íngrid Muñoz imunoz@tecnos.cat Dimecres de 10:30 a 11:45
2n ESO VERD Enric Cruz ecruz@tecnos.cat dilluns de 10:00 a 11:00
2n ESO ROIG David Rausell drausell@tecnos.cat dilluns de 17:00 a 18:00
3r ESO ROIG Sònia Caballero scaballero@tecnos.cat dijous de 12:10 a 12:55
3r ESO GROC Yasmina Ewulu yewulu@tecnos.cat dimecres de 08:45 a 09:30
3r ESO VERD Gisela Lázaro glazaro@tecnos.cat dijous de 08:00 a 08:45
4t ESO ROIG Lali Casas lcasas@tecnos.cat divendres de 12:10 a 12:55
4t ESO VERD Júlia Gràcia jgracia@tecnos.cat dijous de 8:45 a 9:30
4t ESO GROC Àngel Buch abuch@tecnos.cat dijous de 8:45 a 9:30
1r BATX A Jordi Anglada janglada@tecnos.cat divendres de 12:55 a 13:40
1r BATX B Laura Del Rey ldelrey@tecnos.cat dimarts de 08:45 a 09:30
1r BATX C Cristina Aymamí caymami@tecnos.cat dimecres de 10:30 a 11:15
2n BATX A Susana Luque sluque@tecnos.cat dimecres de 12:55 a 13:40
2n BATX B Jordi Torné jtorne@tecnos.cat divendres de 0845 a 09:30
Psicòloga Agnès Brossa abrossa@tecnos.cat
consultar a secretaria
Psicòloga infantil i primària Mònica de Miguel mdemiguel@tecnos.cat
consultar a secretaria
Directora Gemma Elias gelias@tecnos.cat dimarts de 08:00 a 09:00
Cap d’Estudis d’Educació Infantil Montse Torrella mtorrella@tecnos.cat dimarts de 17:00 a 18:00
Cap d’Estudis d’Educació Primària Mariona Argemí margemi@tecnos.cat divendres de 08:00 a 09:00
Cap d’Estudis d’ESO Tere Puig tpuig@tecnos.cat dijous de 15:15 a 16:15
Cap d’Estudis de batxillerat Pol Julià pjulia@tecnos.cat dimarts de 16:00 a 17:00