TUTORIES

Horaris de tutories per a famílies de l'escola

Les hores de visita amb els tutors/es s’han de demanar a través de la secretaria de l’escola.

P3 A Elisabet Jiménez ejimenez@tecnos.cat dijous de 08:00 a 09:00
P3 B Sònia Casas scasas@tecnos.cat dimecres de 16:00 a 17:00
P4 A Rosa Pastor rpastor@tecnos.cat divendres de 08:00 a 09:00
P4 B Adela Ortiz aortiz@tecnos.cat
dimarts de 13:00 a 14:00
P5 A Rosa Roque rroque@tecnos.cat dimarts de 16:15 a 17:00
P5 B Judit Puig jpuig@tecnos.cat dimarts de 16:15 a 17:00
1r A Míriam Abalos mabalos@tecnos.cat dimecres de 08:00 a 09:00
1r B Sílvia Carbonell scarbonell@tecnos.cat dimarts de 08:00 a 09:00
2n A Montse Fernández mfernandez@tecnos.cat dimarts de 08:00 a 09:00
2n B Rosa M. Seró rsero@tecnos.cat dijous de 08:00 a 09:00
3r A Patricia Jimenez pjimenez@tecnos.cat divendres de 09:45 a 10:30
3r B Marc Gijón mgijon@tecnos.cat divendres de 08:00 a 09:00
4t A Montse Rojas mrojas@tecnos.cat dilluns de 08:00 a 09:00
4t B Mireia Oriol moriol@tecnos.cat dilluns de 09:45 a 10:30
5è A Gemma Elias gelias@tecnos.cat dijous de 17:00 a 18:00
5è B Margarita Estrenjer mestrenjer@tecnos.cat dilluns de 14:00 a 15:00
6è A Mercè Marco mmarco@tecnos.cat dimarts de 08:00 a 09:00
6è B Agnès Muntanyola amuntanyola@tecnos.cat dimecres de 12:00 a 13:00
1r ESO A M. Teresa Planel tplanell@tecnos.cat divendres de 08:45 a 09:30
1r ESO B Josep Tomàs jtomas@tecnos.cat divendres de 08:45 a 09:30
1r ESO C Aleix Morales amorales@tecnos.cat divendres de 08:45 a 09:30
2n ESO A Víctor del Castillo vdelcastillo@tecnos.cat dimecres de 11:15 a 12:00
2n ESO B Lali Casas lcasas@tecnos.cat dimarts de 12:10 a 13:00
2n ESO C David Rausell drausell@tecnos.cat dimecres de 11:15 a 12:00
3r ESO A Àngel Buch abuch@tecnos.cat dijous de 15:20 a 16:10
3r ESO B Tere Puig tpuig@tecnos.cat dilluns de 15:20 a 16:10
3r ESO C Sònia Caballero scaballero@tecnos.cat dilluns de 10:15 a 11:00
4t ESO A Oriol Gonzàlez ogonzalez@tecnos.cat dimecres de 08:00 a 09:00
4t ESO B Enric Cruz ecruz@tecnos.cat dimarts de 08:00 a 09:00
4t ESO C Pilar Teixidó pteixido@tecnos.cat divendres de 10:30 a 11:15
1r BTX A Jordi Anglada janglada@tecnos.cat dimecres de 08:00 a 08:45
1r BTX B Cristina Aymamí caymami@tecnos.cat dimarts de 08:00 a 08:45
1r BTX C Antoni Perarnau aperarnau@tecnos.cat dimarts de 08:00 a 08:45
2n BTX A Susana Luque sluque@tecnos.cat dimarts de 16:15 a 17:00
2n BTX B Jordi Torné jtorne@tecnos.cat dijous de 8:00 a 9:00
Psicòloga infantil i primària Maria Gómez mgomez@tecnos.cat consultar a secretaria
Psicòloga primària i secundària Mònica de Miguel mdemiguel@tecnos.cat consultar a secretaria
Directora Júlia Gràcia jgracia@tecnos.cat dilluns de 15:00 a 16:00
Cap d’Estudis d’Educació Infantil Montse Torrella mtorrella@tecnos.cat dilluns de 16:00 a 17:00
Cap d’Estudis d’Educació Primària Mariona Argemí margemi@tecnos.cat divendres de 08:00 a 09:00
Cap d’Estudis d’ESO Cesc Ayora cayora@tecnos.cat dilluns de 08:00 a 09:00
Cap d’Estudis de batxillerat Yasmina Ewulu yewulu@tecnos.cat dilluns de 08:00 a 09:00
Assistent Virtual
Contacta
Visita Virtual