TUTORIES

Horaris de tutories per a famílies de l'escola

Les hores de visita amb els tutors/es s’han de demanar a través de la secretaria de l’escola.

P3 A Rosa Pastor rpastor@tecnos.cat
divendres de 8:00 a 8:45
P3 B Sònia Casas scasas@tecnos.cat dilluns de 16:00 a 17:00
P4 A Judit Puig jpuig@tecnos.cat dimecres de 13:00 a 14:00
P4 B Adela Ortiz aortiz@tecnos.cat
dimecres de 13:00 a 14:00
P5 A Rosa Roque rroque@tecnos.cat dijous de 8:00 a 9:00
P5 B Elisabet Jiménez ejimenez@tecnos.cat dijous de 8:00 a 9:00
1r A Míriam Abalos mabalos@tecnos.cat dimarts de 8:00 a 9:00
1r B Àngels Batallé abatalle@tecnos.cat dimarts de 8:00 a 9:00
2n A Montse Fernández mfernandez@tecnos.cat dijous de 17:00 a 18:00
2n B Sílvia Carbonell scarbonell@tecnos.cat dimecres de 8:00 a 9:00
3r A Rosa Seró rsero@tecnos.cat dilluns de 13:00 a 14:00
3r B Marc Gijón mgijon@tecnos.cat dimarts de 14:00 a 15:00
4t A Montse Rojas mrojas@tecnos.cat dimarts de 8:00 a 9:00
4t B Patricia Jiménez pjimenez@tecnos.cat dimarts de 8:00 a 9:00
5è A Mireia Oriol moriol@tecnos.cat dimecres de 8:00 a 9:00
5è B Mireia Negre mnegre@tecnos.cat divendres de 13:00 a 14:00
6è A Mercè Marco mmarco@tecnos.cat dimecres de 8:00 a 9:00
6è B Núria Albareda nalbareda@tecnos.cat dijous de 9:00 a 10:00
1r ESO A Enric Barrull ebarrull@tecnos.cat dijous de 8:45 a 9:30
1r ESO B Íngrid Muñoz imunoz@tecnos.cat divendres de 12:10 a 12:55
1r ESO C M. Teresa Planel tplanell@tecnos.cat divendres de 8:45 a 9:30
2n ESO A Margarida Boada mboada@tecnos.cat Divendres de 8:45 a 9:30
2n ESO B Enric Cruz ecruz@tecnos.cat dimecres de 8:00 a 8:45
2n ESO C Jordi Marrugat jmarrugat@tecnos.cat dimecres de 9:30 a 10:15
3r ESO A Cesc Ayora cayora@tecnos.cat dimarts de 8:45 a 9:30
3r ESO B Yasmina Ewulu yewulu@tecnos.cat dilluns de 9:30 a 10:15
3r ESO C Gisela Lázaro glazaro@tecnos.cat dijous de 10:25 a 11:10
4t ESO A Lali Casas lcasas@tecnos.cat dimarts de 8:45 a 9:30
4t ESO B Júlia Gràcia jgracia@tecnos.cat dilluns de 8:45 a 9:30
4t ESO C Àngel Buch abuch@tecnos.cat dilluns de 8:45 a 9:30
1r BATX A Jordi Anglada janglada@tecnos.cat dilluns de 8:45 a 9:30
1r BATX B Laura Del Rey ldelrey@tecnos.cat dimecres de 9:30 a 10:15
1r BATX C Cristina Aymamí caymami@tecnos.cat dimecres de 10:25 a 11:10
2n BATX A Susana Luque sluque@tecnos.cat dimecres de 12:45 a 13:40
2n BATX B Jordi Torné jtorne@tecnos.cat dijous de 15:00 a 16:00
Psicòloga Agnès Brossa abrossa@tecnos.cat
consultar a secretaria
Psicòloga infantil i primària Mònica de Miguel mmiguel@tecnos.cat
consultar a secretaria
Directora Gemma Elias gelias@tecnos.cat dimecres de 17:00 a 18:00
divendres de 15:00 a 16:00
Cap d’Estudis d’Educació Infantil Montse Torrella mtorrella@tecnos.cat diluns de 17:00 a 18:00
dimecres de 16:00 a 17:00
Cap d’Estudis d’Educació Primària Mariona Argemí margemi@tecnos.cat divendres de 16:00 a 17:00
Cap d’Estudis d’ESO Tere Puig tpuig@tecnos.cat divendres de 8:00 a 9:00
Cap d’Estudis de batxillerat Pol Julià pjulia@tecnos.cat divendres de 8:00 a 9:00